WiFi Password Revealer 1.0.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WiFi Password Revealer to darmowe narzędzie do wyświetlania haseł sieci bezprzewodowych Wi-Fi w systemie operacyjnym Windows.

Program może okazać się przydatny w sytuacji, gdy zgubiliśmy naklejkę z hasłem dostarczoną przez usługodawcę internetowego, a chcemy zalogować się do Wi-Fi na innym komputerze. WiFi Password Revealer generuje informacje na temat haseł w formie czytelnej tabeli, gdzie znajduje się nie tylko samo hasło, ale także nazwa sieci, rodzaj uwierzytelniania, typ szyfrowania oraz rodzaj sieci.

WiFi Password Revealer umożliwia zapisanie pozyskanych danych do plików w formatach XLS, CSV, TXT oraz HTML. Istnieje również opcja kopiowania informacji zawartych w programie do schowka, dzięki czemu nie musimy więc ręcznie przepisywać odzyskanego hasła do Wi-Fi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 21.09.2018 07:21

@Begol (niezalogowany): Tak ja mam aero od kilku lat XD

  #2 06.09.2018 21:10

@Begol (niezalogowany): Nie jeszcze bo nie wiedziałem ze coś takiego mamy.

  #1 05.09.2018 17:15

A korzystał ktoś z tego jedynego darmowego internetu w PL od Aero2?