r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wideo w Spotify już dostępne w aplikacjach mobilnych. Ale nie w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o planach rychłego uruchomienia sekcji wideo w mobilnej aplikacji Spotify na Androida i iOS-a. Dziś nowość jest już dostępna, w związku z czym wyjaśniło się kilka niewiadomych. Także tych dotyczących dostępności.

W dużej mierze potwierdziły się wcześniejsze informacje o tym, jak będzie prezentowało się wideo w Spotify. Użytkownik zyskuje w menu Browse nową sekcję Shows. Tam, w formie znanej dotychczas z innych katalogów, czyli kwadratowych obrazków, może nawigować po dostępnych materiałach wideo, przechodzić do odtwarzania, a także kolejkować.

Jeżeli zaś chodzi o same materiały, to w kontekście wczorajszych informacji niczym nas nie zaskoczono. Treści dostarczają duże stacje telewizyjne. Trzeba przyznać, że formuła taka jest dość ryzykowna. Trudno zakładać, aby nagrany wcześniej na zamówienie komercyjnej telewizji materiał wideo miał szczególnie zainteresować ze względu na gusta muzyczne. O tym jednak, przekonamy się w najbliższym czasie.

r   e   k   l   a   m   a

Użycie angielskojęzycznej wersji elementów interfejsu nie jest przypadkowe. Dział wideo w Spotify, mimo tego, ze program otrzymał dziś aktualizację w wersji na Androida, nie jest dostępny w Polsce oraz wielu innych państwach, w których dostępne jest Spotify.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.