Spotify nie działa. Awaria w całej Europie, odczuwalna także w Polsce (aktualizacja)

Spotify nie działa. Awaria w całej Europie, odczuwalna także w Polsce (aktualizacja)

Awaria Spotify w Europie, źródło: downdetector
Awaria Spotify w Europie, źródło: downdetector
Oskar Ziomek
16.12.2020 10:18, aktualizacja: 16.12.2020 11:32

Spotify zmaga się z awarią – można wnioskować z nagłego wzrostu liczby zgłoszeń użytkowników, którzy skarżą się na problemy z działaniem Spotify w serwisie downdetector. W ciągu ostatnich minut kłopoty z odtwarzaniem muzyki zgłosiło ponad 1400 osób i póki co wynik tylko rośnie.

Na mapie widać natomiast, że problem ze Spotify dotyczy całej Europy, a głównie Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec i państw ościennych. Część raportów spływa także z największych miast w Polsce. Problem ma więc szeroką skalę i najwidoczniej jest również odczuwalny dla polskich użytkowników, choć na ten moment wiele wskazuje na to, że najwięcej problemów mają korzystający ze Spotify za granicą.

Awaria Spotify, źródło: downdetector.
Awaria Spotify, źródło: downdetector.

Potwierdzenie problemów ze Spotify w Polsce można także znaleźć na oficjalnym profilu Spotify na Facebooku, gdzie jeden z użytkowników pyta, czy inni też mają problem z odtwarzaniem. W chwili tworzenia niniejszej publikacji nie dotarliśmy natomiast do oficjalnego potwierdzenia awarii i dodatkowych informacji w tym zakresie.

Spotify jest dostępne na wszystkie najpopularniejsze platformy i działa także w systemach Android Auto i Apple CarPlay, skutecznie zastępując kierowcom odtwarzacze lokalnej muzyki ze smartfonów, a nawet samochodowe radia.

Aktualizacja, godz. 10:50

Jak wynika ze zmniejszonej liczby raportów w downdetector, awaria Spotify została już najpewniej opanowana. W ciągu ostatnich kilkunastu minut zgłoszono już tylko kilkaset raportów.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)