WinISO 5.3 Free

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinISO 5.3 Free to darmowa wersja programu przeznaczonego do zarządzania obrazami płyt zapisanych w formacie ISO.

Narzędzie zostało wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje do kompleksowej obsługi plików ISO. Pozwalają one użytkownikowi tworzyć z dowolnych plików obrazy w standardzie UDF, ISO9660, HFS+. Darmowa wersja programu WinISO 5.3 poza możliwością tworzenia i edycji plików ISO oferuje również funkcje konwertowania obrazów ISO do plików BIN i tworzenia samouruchomieniowych obrazów ISO.

W płatnej wersji programu WinISO 6 znajdziemy dodatkowo możliwość edycji obrazów płyt DVD i dysków Blu-ray, nagrywania przygotowanych kompilacji, oraz montowania obrazów ISO do wirtualnego napędu.

Uwaga!

  • Aby bezpłatnie zarejestrować program należy w polu registration name podać: WinISO 5.3 Code, a jako klucz aktywacyjny wprowadzić kod: 7D4703654961266F6063375B4616A645B4AFB1B358CDED5A.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, współpracuje z Windows 7
nie stwierdziłem :)
ocena użytkownika

Program bezcenny gdy dzisiaj AD 2014 chcemy stworzyć "slipstreamingowany" i bootowalny obraz ISO zawierający WinXP SP3. W powszechnie znanym opisie podanym przez Paula Thurrotta występuje program Nero 7 - jego wersja demo niestety już jest "przeterminowana". Wypróbowałem kilka programów do obróbki plików *.iso pod Windowsami aż w końcu użyłem darmowego WinISO 5.3. By stworzyć bootowalny obraz ISO z WinXPSP3 nie potrzeba wyciągać bootsectora z iso WinXP SP2 tak jak podaje to Thurrott - zamiast tego prościej będzie wczytać posiadany wcześniej bootowalny obraz ISO z WinXPSP2, skasować z okienka programu WinISO foldery z WinXPSP2, pozstawiając tylko sam bootsector. Następnie przeciągamy do okienka programu WinISO pliki i foldery "zeslipstreamowanego" wcześniej WinXP SP3 i nagrywamy całość jako nowy plik ISO. Będzie działać, sprawdziłem.

14.04.2014 02:28 | Recenzja do wersji 5.3 Free