WinMend Folder Hidden WinMend Folder Hidden 2.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinMend Folder Hidden to bezpłatne oprogramowanie służące do ukrywania plików lub całych folderów z dowolnej partycji.

Aplikacja pozwala w prosty oraz wygodny sposób ukrywać ważne i prywatne dane przed niepowołanymi osobami. W ten sposób możemy zabezpieczyć nasze pliki przed kradzieżą lub nawet ograniczyć do nich dostęp, na przykład dziecku. Interfejs programu jest niezwykle przyjazny i czytelny, a także nie powinien nikomu sprawić żadnych kłopotów w obsłudze.

Ukrywanie plików i folderów jest bardzo proste. Po uruchomieniu programu należy dodać odpowiednie dane, które zamierzamy zabezpieczyć i po chwili zostaną one ukryte, a także niedostępne z poziomu Eksploratora Windows. Warto dodać, że wszystkie dodane pliki i foldery są zabezpieczone dodatkowym hasłem.

WinMend Folder Hidden posiada nowoczesną technologię szyfrującą danych, dzięki temu zapewnia pełne bezpieczeństwo wszystkich ukrytych plików i folderów. W dodatku program obsługuje pliki o różnych wielkościach, nawet tych przekraczających 4 GB. Poza tym umożliwia też ukrywanie danych przechowywanych na zewnętrznych nośnikach podłączanych przez port USB (karty pamięci, pendrive'y czy zewnętrzne dyski twarde).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!