r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WinXCorners 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinXCorners to niewielkie narzędzie dla Windows 10, które rozszerza ten system o funkcje obsługi prostych akcji realizowanych poprzez najechanie kursorem myszki w jeden z narożników ekranu.

Galeria programu

Program po uruchomieniu dostępny jest w obrębie zasobnika systemowego, skąd możliwe jest zarządzanie funkcjami programu. Nie jest ich wiele i ograniczają się do zdefiniowania akcji uruchamianej po najechaniu kursorem w jeden z narożników. Do wyboru pozostają opcje wyświetlenia wszystkich okien, pulpitu, uruchomienie wygaszacza ekranu lub wygaszenie monitora.

WinXCorners nie wymaga instalacji i gotowy jest do użycia tuż po pobraniu. Narzędzie uruchamiane może być automatycznie wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aktywne narożniki w Windows 10 z WinXCorners

28
OPROGRAMOWANIE 22.08.2017 | Przemysław Kreft

Aktywne narożniki to bardzo przydatna funkcja, którą doskonale znają między innymi użytkownicy systemu macOS czy wielu linuksowych środowisk graficznych. Pozwala ona na wywoływanie określonych akcji poprzez skierowanie kursora do wybranego narożnika ekranu. Czy aktywacja narożników jest możliwa również w systemie Windows? Aktywne narożniki w systemie Windows Oczywiście, że tak. Wystarczy skorzystać z darmowego programu WinXCorners. To niewielka aplikacja, która nie wymaga instalacji i wykorzystuje niewiele zasobów komputera. Poniżej znajdziecie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.