WinXCorners 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinXCorners to niewielkie narzędzie dla Windows 10, które rozszerza ten system o funkcje obsługi prostych akcji realizowanych poprzez najechanie kursorem myszki w jeden z narożników ekranu.

Program po uruchomieniu dostępny jest w obrębie zasobnika systemowego, skąd możliwe jest zarządzanie funkcjami programu. Nie jest ich wiele i ograniczają się do zdefiniowania akcji uruchamianej po najechaniu kursorem w jeden z narożników. Do wyboru pozostają opcje wyświetlenia wszystkich okien, pulpitu, uruchomienie wygaszacza ekranu lub wygaszenie monitora.

WinXCorners nie wymaga instalacji i gotowy jest do użycia tuż po pobraniu. Narzędzie uruchamiane może być automatycznie wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!