reklama

Windows 7 Upgrade Advisor w wersji beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wszystkich rozważających w przyszłości (a może już?) uaktualnienie do Windows 7 z pewnością zainteresuje wydana właśnie przez Microsoft aplikacja Windows 7 Upgrade Advisor w wersji beta.

Windows 7 Upgrade Advisor to narzędzie, które przeznaczone jest do analizy komputera pod kątem możliwości przeprowadzenia uaktualnienia do najnowszego systemu Microsoftu. Firma zapewnia co prawda, że każdy komputer pracujący z Vistą będzie w stanie obsłużyć Windows 7. Niemniej warto upewnić się samodzielnie, czy znajdą się wszystkie wymagane sterowniki i czy nie ma znanych problemów z kompatybilnością aplikacji. Pomoże w tym właśnie Upgrade Advisor.

Narzędzia nie publikujemy w naszym vortalu z uwagi na fakt, że jest to jeszcze wersja beta. Można je pobrać z centrum pobierania Microsoftu. Aktualnie dostępne jest tylko w języku angielskim. Można je uruchomić na systemach Windows XP SP2, Windows Vista i Windows 7.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama