r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 Upgrade Advisor w wersji beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wszystkich rozważających w przyszłości (a może już?) uaktualnienie do Windows 7 z pewnością zainteresuje wydana właśnie przez Microsoft aplikacja Windows 7 Upgrade Advisor w wersji beta.

Windows 7 Upgrade Advisor to narzędzie, które przeznaczone jest do analizy komputera pod kątem możliwości przeprowadzenia uaktualnienia do najnowszego systemu Microsoftu. Firma zapewnia co prawda, że każdy komputer pracujący z Vistą będzie w stanie obsłużyć Windows 7. Niemniej warto upewnić się samodzielnie, czy znajdą się wszystkie wymagane sterowniki i czy nie ma znanych problemów z kompatybilnością aplikacji. Pomoże w tym właśnie Upgrade Advisor.

Narzędzia nie publikujemy w naszym vortalu z uwagi na fakt, że jest to jeszcze wersja beta. Można je pobrać z centrum pobierania Microsoftu. Aktualnie dostępne jest tylko w języku angielskim. Można je uruchomić na systemach Windows XP SP2, Windows Vista i Windows 7.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.