r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live Messenger 9 dogada się z Google Talk

Strona główna Aktualności

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników komunikatorów Windows Live Messenger oraz Google Talk - ich producenci zaczynają chyba powoli dostrzegać, że czas na ujednolicenie standardów. Osiągnięto bowiem porozumienie, na mocy którego w kolejnej wersji komunikatora Microsoftu oznaczonego cyfrą 9 wprowadzona zostanie obsługa Google Talk.

Już dzisiaj z poziomu Windows Live Messengera można dodawać do kontaktów oraz rozmawiać z osobami korzystającymi z Yahoo Messenger - działa to oczywiście w obie strony. Podobne jak z Google rozmowy prowadzone są aktualnie także z AIM oraz ICQ. Pozwala to mieć nadzieję, że może już niedługo doczekamy się chwili, gdy zamiast kilku programów będziemy mogli uruchomić jeden, zintegrowany z najważniejszymi sieciami komunikator.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.