reklama

Windows Live Sync już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Zgodnie z planem ruszyła nowa usługa Windows Live Sync - następca FolderShare do synchronizacji plików pomiędzy urządzeniami.

Tak jak informowaliśmy w listopadzie, zwiększony został limit synchronizowanych plików - do 20 folderów i 20 tysięcy plików per folder. Co równie ważne, logowanie zostało zintegrowane z Windows Live ID. Pojawiła się również integracja z Koszem - to tam trafiają usunięte elementy, a nie jak dotychczas do jeszcze jednego, specjalnego folderu. Polskich użytkowników powinna zainteresować również obsługa Unicode (m.in. polskich znaków). Oprócz tego poprawiono błędy towarzyszące funkcjonowaniu poprzedniej wersji.

Użytkownikom korzystającym dotychczas z FolderShare polecamy lekturę bloga zespołu Windows Live Sync - są tam ważne informacje dotyczące migracji. Dodatkowe wsparcie można uzyskać również na grupach dyskusyjnych. Przed instalacją warto zapoznać się jeszcze z oficjalnym FAQ.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić