r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Macro Recorded 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Macro Recorder to proste, niewielkie narzędzie, które pozwala na automatyzację często wykonywanych czynności w systemie Windows. Za jego pomocą można nagrać tzw.makra (korzystając zarówno z poleceń wydawanych klawiaturą, jak i myszą), które następnie można zapisać i użyć w dowolnym momencie. Jeśli jesteś osobą, która często wykonuje konkretną, monotonną czynność wymagającą użycia chociażby terminala poleceń, to zapewne docenisz możliwość przynajmniej częściowego ułatwienia sobie życia.

Sama aplikacja wygląda niepozornie i składa się z niewielkiego, niebieskiego prostokąta zawierającego wszystkie główne opcje programu. Czerwonym przyciskiem rozpoczynamy nagrywanie makro, kolejnymi pauzujemy albo kończymy nagrywanie. Następnie nie pozostaje nam nic innego jak zapisać wynik naszej pracy. W każdej chwili możemy także wczytać już zapisany plik z makrem i je wykonać.

r   e   k   l   a   m   a

Programowi brakuje polskiej wersji językowej, ale jego obsługa jest naprawdę prosta i nie wymaga tak naprawdę tłumaczenia. Minusem Windows Macro Recorder jest brak możliwości edycji makr w locie albo po ich wczytaniu, przez co nie możemy modyfikować ani poprawiać naszych "nagrań".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.