r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Macro Recorded 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Macro Recorder to proste, niewielkie narzędzie, które pozwala na automatyzację często wykonywanych czynności w systemie Windows. Za jego pomocą można nagrać tzw.makra (korzystając zarówno z poleceń wydawanych klawiaturą, jak i myszą), które następnie można zapisać i użyć w dowolnym momencie. Jeśli jesteś osobą, która często wykonuje konkretną, monotonną czynność wymagającą użycia chociażby terminala poleceń, to zapewne docenisz możliwość przynajmniej częściowego ułatwienia sobie życia.

Galeria programu

Sama aplikacja wygląda niepozornie i składa się z niewielkiego, niebieskiego prostokąta zawierającego wszystkie główne opcje programu. Czerwonym przyciskiem rozpoczynamy nagrywanie makro, kolejnymi pauzujemy albo kończymy nagrywanie. Następnie nie pozostaje nam nic innego jak zapisać wynik naszej pracy. W każdej chwili możemy także wczytać już zapisany plik z makrem i je wykonać.

Programowi brakuje polskiej wersji językowej, ale jego obsługa jest naprawdę prosta i nie wymaga tak naprawdę tłumaczenia. Minusem Windows Macro Recorder jest brak możliwości edycji makr w locie albo po ich wczytaniu, przez co nie możemy modyfikować ani poprawiać naszych "nagrań".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.