reklama

Windows XP SP3 RC w TechNecie/MSDN

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft opublikował wersję Release Candidate dodatku Service Pack 3 dla Windows XP w witrynach dla subskrybentów TechNet oraz MSDN. Oznacza to, że teraz każdy, kto posiada jedną z tych dwóch subskrypcji może pobrać dodatek i samodzielnie przetestować. Nie jest to jednak nic specjalnie nowego - około 15 tysięcy beta-testerów uczestniczących w technicznym programie beta mogło pobrać SP3 RC jeszcze w połowie listopada.

Wydanie wersji RC do TechNetu i MSDNu oznacza znaczne zwiększenie liczby użytkowników mających dostęp do bety - niemniej nie jest to jeszcze wydanie całkiem publiczne. Na takie cały czas czekamy, tak jak na publiczną wersję RC SP1 dla Windows Vista. Według ostatnich informacji, ma ona być udostępniona dla wszystkich w przyszłym tygodniu. Wydania w witrynach TechNet oraz MSDN można natomiast spodziewać się w każdej chwili.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama