reklama

Windows XP SP3 dostępny w TechNecie/MSDN

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Ukończony

już dodatek Service Pack 3 dla Windows XP, zgodnie z oficjalnym harmonogramem, powinien ujrzeć światło dzienne dopiero 29 kwietnia na łamach oficjalnego centrum pobierania Microsoftu oraz usługi Windows Update. Szybko jednak pojawiła się lawina głosów sprzeciwu ze strony subskrybentów TechNetu i MSDN, że ponownie (tak samo, jak w przypadku SP1 do Visty) muszą oni niepotrzebnie czekać na pobranie dodatku - i to nawet o trzy dni dłużej, bo w subskrypcjach miał się on pojawić dopiero 2 maja.

Być może właśnie te głosy skłoniły Microsoft do wydania subskrybentom TechNetu i MSDN dodatku Service Pack 3 już teraz. Paczki instalacyjne można już pobrać z witryny subskrypcji po zalogowaniu. Harmonogram publicznego wydania najwyraźniej pozostaje bez zmian.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić