Windows XP SP3 dostępny w TechNecie/MSDN

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Ukończony

już dodatek Service Pack 3 dla Windows XP, zgodnie z oficjalnym harmonogramem, powinien ujrzeć światło dzienne dopiero 29 kwietnia na łamach oficjalnego centrum pobierania Microsoftu oraz usługi Windows Update. Szybko jednak pojawiła się lawina głosów sprzeciwu ze strony subskrybentów TechNetu i MSDN, że ponownie (tak samo, jak w przypadku SP1 do Visty) muszą oni niepotrzebnie czekać na pobranie dodatku - i to nawet o trzy dni dłużej, bo w subskrypcjach miał się on pojawić dopiero 2 maja.

Być może właśnie te głosy skłoniły Microsoft do wydania subskrybentom TechNetu i MSDN dodatku Service Pack 3 już teraz. Paczki instalacyjne można już pobrać z witryny subskrypcji po zalogowaniu. Harmonogram publicznego wydania najwyraźniej pozostaje bez zmian.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieOdcisk palca w dowodzie osobistym. Wszyscy będziemy brać przykład z Władimira Putina