Wise Disk Cleaner 10.4.2.791

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Disk Cleaner to szybkie narzędzie przeznaczone do zwalniania wolnego miejsca na dysku poprzez kasowanie plików, które nie są już wykorzystywane w systemie.

Aplikacja rozpoznaje ponad 50 typów określonych mianem niepotrzebnych, a dodatkowo użytkownik posiada możliwość definiowania własnych typów plików jakie mają zostać skasowane z systemu. Darmowa wersja Wise Disk Cleaner oferuje możliwość przesuwania plików do kosza lub usuwania ich bezpośrednio. Edycja Pro (płatna) została wyposażono dodatkowo w funkcję eksportu znalezionych plików do formatu MS Excel, przenoszenie plików do wskazanej lokalizacji oraz kilka zaawansowanych opcji.

Wise Disk Cleaner charakteryzuje przede wszystkim szybkość i skuteczność działania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Brak
Zamiast wersji 10.2.3 PL instaluje się wersja 10.2.2 PL
ocena użytkownika
13.07.2019 08:14 • Recenzja do wersji 10.2.3

Szlak mnie trafia gdy wierząc panom z "dobrych programów.pl" pobieram i instaluję wersję Wise Disk Cleaner 10.2.3 a instaluje się wersja poprzednia tj. 10.2.2 PL. Nie róbcie z nas "idiotów" bo każdy widzi co pobiera a co nie powinno się instalować.

Obecnie Plusem jest jedynie fakt istnienia tego programu.
Ostatnia wersja programu tj.10.1.5 jest Totalną porażką gdyż na na Windows 7 64 Bit w ogóle nie Czyści i to pomimo wielokrotnych powtórzeń operacji.
ocena użytkownika
11.01.2019 00:22 • Recenzja do wersji 10.1.5

Ostatnia wersja programu tj.10.1.5 jest Totalną porażką gdyż na na Windows 7 64 Bit w ogóle nie Czyści i to pomimo wielokrotnych powtórzeń operacji. Ponadto podczas pierwszego uruchomienia zamiast tekstu w wersji angielskiej widoczne są chińskie krzaki.