WizFile WizFile 3.02

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WizFile to ciekawa wyszukiwarka plików, która z powodzeniem zastąpić może tę wbudowaną w system Windows. Program cechuje się bardzo szybkim wyszukiwaniem plików dzięki bazowaniu na tablicy MFT z dysków NTFS, choć nie jest to jedyny obsługiwany system plików.

Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do wpisywania wyszukiwanej frazy lub rozszerzenia w górnym oknie aplikacji. Przeszukiwane mogą być wszystkie dyski lub tylko wybrane, zaś pliki wyszukiwać można po nazwie lub całych ścieżkach.

Wyniki wyświetlane są na ekranie niemal natychmiastowo. Kliknięcie na dowolny plik lub folder przeniesie wprost do jego widoku w systemowych Eksploratorze. Dla ułatwienia w WizFile poza nazwą pliku odczytamy także jego pełną ścieżkę, uprawnienia czy datę modyfikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!