Wizznic!

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wizznic! jest interesującą grą logiczną, łączącą cechy produkcji tetrisopodobnych, czyli polegających na dopasowywaniu elementów, z dobieraniem symboli w pary, aby zdjąć je z ekranu. Pomysł wywodzi się z komercyjnego produktu Puzznic sprzed lat, który niekoniecznie musi być kojarzony. Tak czy siak, bezpłatny ideowy spadkobierca dzieła potrafi nieźle rozruszać szare komórki każdego miłośnika klawiatury albo też myszki.

Tytuł obsługuje oba warianty sterowania. Rozgrywka opiera się na zbliżaniu do siebie takich samych elementów rozłożonych w ramach poziomów, aby te rozsypały się w proch. Dany etap można uznać z ukończony po pozbyciu się wszystkich obiektów na ekranie. Naturalnie im dalej, tym trudniej. Gracz musi zastanowić się nad kolejnością przesuwania, by nie uniemożliwić sobie ostatecznie skasowania ostatniej pary. Później pojawiają się także dodatkowe elementy, typu magnesy, ruchome windy czy platformy.

Przy stwierdzeniu przez grę po jakimś ruchu, że układu nie będzie dało się rozwiązać, następuje automatyczny restart etapu. Darmowy produkt oferuje przejrzystą oprawę graficzną i bardzo motywujący do działania, wpadający w ucho podkład muzyczny. Dodatkowo gra zawiera prosty edytor poziomów. Jak z niego skorzystać doskonale pokazuje wiele paczek dodatkowych łamigłówek do wyboru z menu głównego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!