r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wojenne historie z całego świata: This War of Mine otwiera się na twory fanów

Strona główna AktualnościROZRYWKA

This War of Mine, zeszłoroczny polski cichy hit, wiele miesięcy po premierze w dalszym ciągu jest wspierany oraz rozwijany przez twórców. Wraz z najnowszą aktualizacją gry rodzimy zespół 11 bit studios zaprasza jednak wreszcie wszystkich do opowiadania swoich historii wojennych. Produkcja doczekała się wsparcia dla warsztatu Steam, a co za tym idzie wkrótce przygoda z niezwykłym tytułem zwyczajnie nie będzie mieć końca.

Warto mieć na uwadze, ze medal ma tu dwie strony. Z jednej należy liczyć na ciekawe scenariusze, poruszające do głębi tak samo lub bardziej, niż opracowane przez ojców całego This War of Mine opowieści. Z drugiej cały czar projektu może prysnąć, kiedy postanowimy pobrać historię ukazaną w humorystycznym świetle albo dołączyć do załogi ocalałych Angelę Merkel, Arnolda Schwarzeneggera czy hojnie obdarzoną przez naturę piękność w różowej bluzeczce. Jak się wtedy niby skupiać na przetrwaniu...

W kwestii nowych możliwości, oddawanych graczom, należy wspomnieć również o zestawie kolejnych postaci do użycia we własnych kreacjach. Gra doczekała się także kolejnych wersji językowych, wkrótce więc z Warsztatu dociągniemy między innymi historie przygotowane przez Japończyków, Koreańczyków czy Turków. Ponieważ przekłady powstawały we współpracy ze społecznością, mogą pojawić się w nich gdzieniegdzie drobne niedociągnięcia, które będą niemniej eliminowane na bieżąco.

r   e   k   l   a   m   a

Na aktualizacji 1.4, zwanej też nowym początkiem, prace nad This War of Mine się jeszcze nie kończą. Twórcy przygotowują zestaw prostych w użyciu narzędzi deweloperskich, dzięki którym zmienić ma dać się w grze w sumie niemal wszystko. Otworzy to niebawem przed wielbicielami modyfikowania ulubionych tytułów olbrzymie możliwości, dużo większe niż obecne, dopiero co odblokowane funkcje na Steam.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.