r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Współzałożyciel Craya przechodzi do Microsoft

Strona główna Aktualności

Burton Smith, współzałożyciel i dyrektor naukowy firmy Cray, zostanie pracownikiem Microsoftu. Burton Smith zostawi swoją firmę dla korporacji z Redmond 7 grudnia br.

Cray jest powszechnie znany z produkcji superkomputerów, Microsoft natomiast zamierza wchodzić na rynek technologii klastrowych i rozwiązań o dużej mocy obliczeniowej. Niewątpliwie Smith jako osoba związana z tym rynkiem od lat może wnieść duży wkład w rozwój korporacji na tym polu.

Burton Smith, jak twierdzi, bardzo dobrze wspomina czas spędzony w firmie Cray jednak patrzy do przodu i oczekuje nowych, odmiennych wyzwań związanych z pracą w Microsoft, stwierdził również, że będzie tęsknił za utalentowanym teamem. Rozstanie z firmą odbyło się w dobrej atmosferze, a Smith na dowidzenia życzy swojej firmie kontynuowania sukcesów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.