Wygraj serwer za 33 tys. dolarów!

Strona główna Aktualności

O autorze

Sun Microsystems

zaproponował niezwykły konkurs, niezwykły bo może wziąć w nim udział każdy kto ma zaufanie do swej wyobraźni, a wygrać można niezwykłą maszynę - Sun Fire X4500 Server o wartości 32 995 USD.

Konkurs polega na umieszczeniu w YouTube.com, amatorskiego, 30 sekundowego filmu, który będzie ekspozycją wyobrażenia co by się z serwerem Sun Fire X4500 zrobiło gdyby się go miało. Oczywiście film ma byc oryginalny, kreatywny, humorystyczny i trafiający do jak największej rzeszy odbiorców.

Konkurs potrwa do 15 grudnia, do godziny 8.59 naszego czasu. Konkurs kierowany jest do obywateli 21 krajów świata w tym Polski, aby wziąć w nim udział należy mieć (założyć) konto w serwisie YouTube, należy tam opublikować film konkursowy (w kategorii prywatne). Niezbędne jest zarejstrowanie się na stronie konkursowej firmy Sun Microsystems oraz podanie linka do konkursowego arcydzieła :-)

Konkurs trwa 3 miesiące, raz w miesiącu będzie wybierany film, którego autor zostanie nagrodzony stacją roboczą Sun Ultra 20 (o wartości 895 USD). Na zakończenie najlepszy nagrodzony zostanie niezwykłą maszyną Sun Fire X4500 Server. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem.

© dobreprogramy
s