r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wypróbuj Ubuntu 11.04 w Sieci przed pobraniem

Strona główna Aktualności

Osoby, które zainteresowane są zmianą systemu operacyjnego w swoim komputerze, powinny skorzystać z nowego rozwiązania - Ubuntu online.

Według terminarza firmy Canonical za dwa dni czeka nas premiera kolejnej wersji Ubuntu. Wraz z wydaniem 11.04 systemu pojawi się sporo zmian i nowych funkcji. Tymczasem osoby, które chciałyby przetestować Ubuntu, a nie są pewne, czy najnowsze wydanie systemu przypadnie im do gustu, mogą skorzystać z rozwiązania online. Na stronach Try Ubuntu możemy przetestować wersję 11.04 w chmurze obliczeniowej. Najpierw trzeba jednak zalogować się na stronach serwisu. Niestety, czas testowania systemu jest ograniczony - to jedynie 15 minut.

Podczas zabawy możemy przetestować najnowszy interfejs Unity, sprawdzić działanie popularnych programów (np. Firefox), a także menadżera plików. Ubuntu online został umieszczony na serwerach Amazon Web Services. Canonical planuje również wprowadzenie 24-godzinnej wersji trial, podczas której będzie można nieco dłużej testować Ubuntu w wersji online. Canonical już od dłuższego czasu stara się prężnie promować Ubuntu w Sieci - odświeżając wygląd oficjalnej strony czy wydając podręcznik do obsługi systemu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.