Wywiad z Holgerem Suhlem z firmy Corel

Strona główna Aktualności

O autorze

Wszystkich czytelników gorąco zachęcamy do lektury właśnie opublikowanego wywiadu z Holgerem Suhlem - dyrektorem sprzedaży w firmie Corel na Europę Środkową i Wschodnią oraz Bliski Wschód. Co warte szczególnego podkreślenia, wywiad został przeprowadzony specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Z lektury można dowiedzieć się wielu interesujących informacji o firmie Corel i jej produktach. Holgera Suhla pytaliśmy m.in. o genezę powstania firmy, tańsze wersje oprogramowania Special Edition, politykę firmy w stosunku do przejętego wraz z Jasc Inc. - PaintShop Pro, nowe narzędzia takie jak Corel PAINTER IX i Corel DESINGER Technical Suite 12 i wiele innych. Nie zabrakło też pytań "niewygodnych" ;-) m.in. o stosunek firmy do Linuxa, Open Source, lokalizację produktów Corela na polski rynek, a także czy Corel rozważa udostępnienie za darmo starszych wersji swoich produktów.

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do lektury wywiadu, dla uczestników konkursu mamy informację, że być może tam właśnie kryje się jedna z odpowiedzi na najtrudniejsze pytanie... ;-)

Wywiad i inne materiały z "Tygodnia z Corelem" znaleźć można w specjlnej części vortalu, dostępnej pod adresem corel.dobreprogramy.pl

© dobreprogramy
s