XTR Toolbox XTR Toolbox 2.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XTR Toolbox to pakiet rozmaitych narzędzi oferujących możliwość zoptymalizowania systemu operacyjnego Windows między innymi poprzez usunięcie zbędnych plików. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym.

Korzystanie z XTR Toolbox jest stosunkowo proste, a użytkowanie z pewnością ułatwia czytelny interfejs, w którym aplikacje podzielono na cztery odmienne kategorie: szybkie narzędzia, narzędzia prywatności, narzędzia do czyszczenia oraz pozostałe narzędzia. Pod nazwą każdej zakładki otrzymujemy listę dostępnych programów, z którymi możemy zacząć pracę.

Za sprawą XTR Toolbox odinstalujemy (lub ponownie zainstalujemy) aplikacje domyślnie znajdujące się na dysku po instalacji popularnych "okienek", usuniemy aktualizacje telemetryczne w Windows 7 i Windows 8.1, zresetujemy pliki dziennika wydarzeń w systemie Windows, odbudujemy ikony i pamięć podręczną czcionek, a także dostosujemy autostart, by wraz ze startem Windowsa uruchamiały się tylko niezbędne aplikacje.

Dodatkowo XTR Toolbox oddaje do dyspozycji niewielkie aplikacje pozwalające na zarządzanie rozszerzeniami w przeglądarce Chrome poprzez chociażby usunięcie niepotrzebnych plug-inów, pozbycie się tymczasowych plików i danych w pamięci podręcznej oraz zmodyfikowanie rozmaitych ustawień na naszym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!