r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox One wychodzi z gry? Użytkownicy już sobie poradzili

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Nie minął jeszcze tydzień od premiery Xboksa One na pierwszych 13 rynkach, a już pojawiły się powtarzalne problemy z nowym sprzętem. Do szwankujących napędów optycznych oraz kłopotów z podłączanymi przez wejście HDMI urządzeniami w Europie, doszedł kolejny — chodzi o gry wychodzące na... pulpit. No, nie tak jak na komputerze, lecz wracające do menu, ale analogia jest dostrzegalna. Konsola lubi też się restartować.

Pomoc techniczna wspomina o błędach gier i często zaleca udanie się do sklepu po inny egzemplarz, ale użytkownikom konsoli nie chciało się w to wierzyć, bo przez kilka dni nie było przecież żadnych zgrzytów. Zaczęto doszukiwać się wycieków pamięci oraz tym podobnych rzeczy i faktycznie wyszło na to, że winne jest pozostawanie konsoli w stanie uśpienia. Najwyraźniej urządzenie nie czyści wtedy pamięci, więc po pewnym czasie gromadzi się tam zwyczajnie zbyt wiele danych, żeby jeszcze na coś jej wystarczyło. Tu sprawę załatwia na szczęście nie walenie po obudowie, lecz okresowe wyłączanie Xboksa One całkiem, poprzez przytrzymanie włącznika lub odłączenie konsoli od prądu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.