Xmas Lemmings Christmas Edition

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twórcy kolejnych gier z przed laty wielce popularnej serii Lemmings także czuli magię świąt. Zabawiali się w Świętych Mikołajów dla graczy i z okazji Gwiazdki wypuszczali specjalne bezpłatne wersje swojego hitu, zawierające kilka interesujących poziomów do przejścia. Lemmings Christmas Edition, szerzej znane po prostu jako Xmas Lemmings, udanie wprowadza w klimat choinek, śniegu, bałwanów oraz oczywiście prezentów.

Główna zmiana w stosunku tego, co oferowano w pełnych komercyjnych wersjach gry, to naturalnie Lemingi poubierane w charakterystyczne stroje, jak również świąteczna muzyka w tle. Podstawowe zasady rozgrywki pozostały takie same. Należy określoną liczbę pędzących zawsze przed siebie stworzonek doprowadzić do wyjścia z etapu. Dokonuje się tego przydzielając zadania poprzez klikanie komputerową myszką.

Z uwagi na parcie Lemingów do samounicestwienia, najczęściej wpierw trzeba będzie postawić nad przepaścią stopera. Potem dopiero przyjdzie czas na rozejrzenie się po okolicy i opracowanie najlepszej drogi do wyjścia. Nie obędzie się bez kopania dziur w różnych kierunkach, stawiania mostów, włażenia po ścianach i później skakania na spadochronie czy wysadzania strategicznie umieszczonych stworków, by inne przeżyły.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!