r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xmas Lemmings Christmas Edition

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Twórcy kolejnych gier z przed laty wielce popularnej serii Lemmings także czuli magię świąt. Zabawiali się w Świętych Mikołajów dla graczy i z okazji Gwiazdki wypuszczali specjalne bezpłatne wersje swojego hitu, zawierające kilka interesujących poziomów do przejścia. Lemmings Christmas Edition, szerzej znane po prostu jako Xmas Lemmings, udanie wprowadza w klimat choinek, śniegu, bałwanów oraz oczywiście prezentów.

Galeria programu

Główna zmiana w stosunku tego, co oferowano w pełnych komercyjnych wersjach gry, to naturalnie Lemingi poubierane w charakterystyczne stroje, jak również świąteczna muzyka w tle. Podstawowe zasady rozgrywki pozostały takie same. Należy określoną liczbę pędzących zawsze przed siebie stworzonek doprowadzić do wyjścia z etapu. Dokonuje się tego przydzielając zadania poprzez klikanie komputerową myszką.

Z uwagi na parcie Lemingów do samounicestwienia, najczęściej wpierw trzeba będzie postawić nad przepaścią stopera. Potem dopiero przyjdzie czas na rozejrzenie się po okolicy i opracowanie najlepszej drogi do wyjścia. Nie obędzie się bez kopania dziur w różnych kierunkach, stawiania mostów, włażenia po ścianach i później skakania na spadochronie czy wysadzania strategicznie umieszczonych stworków, by inne przeżyły.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.