XnSketch XnSketch 1.20

Strona główna Windows Grafika Fotomontaż, kolaż, mozaika
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

XnSketch to ciekawe narzędzie graficzne, pozwalające szybko i wygodnie przekształcać zdjęcia cyfrowe w szkice, obrazy malarskie lub kreskówki. Przy użyciu programu bardzo łatwo opublikujemy również efekty naszej pracy na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Twórcy aplikacji oddali w ręce użytkownika 18 ciekawych efektów, które wykorzystane mogą zostać podczas stylizacji fotografii. Wśród nich znajdziemy takie, które przekształcą nasze zdjęcia w odręczne szkice, pastelowe obrazy czy kadry z kreskówek. Ich odpowiednie wykorzystanie pozwala użytkownikowi poprawić wyrazistość i ostrość ulubionych zdjęć. XnSketch daje możliwość zmiany podstawowych ustawień każdego z dostępnych efektów - m.in. jasności, kontrastu, ekspozycji czy saturacji. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz przesłanie ich za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnSketch charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekt i zapiszemy na dysku. Kolejnym atutem aplikacji jest brak konieczności jej instalacji w systemie - gotowa jest ona do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!