Xvirus System Cleaner 3.0.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xvirus System Cleaner to proste w użyciu narzędzie przeznaczone do konserwacji systemu operacyjnego - czyszczenia go ze zbędnych plików, upewniania się, że nie występują żadne konflikty np. pośród bibliotek DLL oraz ogólnej poprawy wydajności pracy komputera.

Aplikacja cechuje się dosyć minimalistycznym, aczkolwiek czytelnym interfejsem użytkownika, szybkością działania oraz łatwością obsługi. Program pozwala na przeskanowanie systemu w poszukiwaniu zbędnych plików, takich jak pliki tymczasowe, pozostałości po odinstalowanym oprogramowaniu, oczyszczenie rejestru, historii przeglądanych stron w przeglądarkach Firefox, Opera, Chrome, ciasteczek i nie tylko - standardowe funkcje tego typu narzędzia.

Na plus aplikacji na pewno należy zaliczyć jej szybkość działania - skanowanie trwa dosłownie chwilę. Plusem jest również Toolbox, zawierający kilka dodatkowych narzędzi, m. in. służących do deinstalacji programów, podglądu aplikacji uruchamianych razem z systemem, defragmentacji dysku, funkcje do przechowywania haseł i nie tylko..

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji posiada wyłączone funkcje automatycznego skanowania oraz aktualizacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #2 17.02.2017 09:59

Już pół godziny skanuje...
Już półtora...

Autor edytował komentarz w dniu: 17.02.2017 11:01
premislauz   14 #1 05.12.2015 14:53

Xvirus System Cleaner 3 w wersji Professional w darmowej promocji :

http://freeisoft.pl/2015/12/driver-easy-professional-4-9-7-klucz-z-licencja-na-rok