YTD Video Downloader YTD Video Downloader 5.9.17.1 Basic

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YTD Video Downloader (kiedyś YouTube Downloader) to jedno z najpopularniejszych narzędzi do pobierania z Internetu krótkich klipów wideo. Wbrew nieco mylącej nazwie pozwala ono zapisywać na dysku komputera filmiki pochodzące nie tylko z serwisu YouTube, ale również Bing Video, Blip.tv, DailyMotion, Facebook, Metacafe, Google Video i wielu innych.

Praca z programem jest bardzo prosta i ogranicza się do wklejenia w głównym jego oknie linku do wybranego klipu. Ponadto użytkownik posiada możliwość definiowania jakości pobieranego filmiku oraz lokalizacji, w której zostanie on zapisany. Domyślnie YTD Video Downloader zapisuje klipy w postaci plików FLV, jednak po zakończeniu procesu pobierania oferuje on możliwość konwersji do formatów MOV, MP4, 3GP, WMV, AVI lub MP3, kompatybilnych z iPodem, iPhonem, PSP, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami. Do dyspozycji pozostają również funkcje, umożliwiające zmianę głośności dźwięku, a także wycinania z klipów wskazanych fragmentów. Narzędzie wyposażone zostało we wbudowany odtwarzacz, dający możliwość podglądu zapisanych plików FLV, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania.

Wersja bezpłatna pomimo swojej sporej funkcjonalności posiada pewne ograniczenia w stosunku do edycji płatnej (Pro). Wprowadzają one m.in. limit pobieranych jednocześnie filmików, obniżają prędkość zapisu, a także nie dają możliwości automatycznego konwertowania klipów tuż po pobraniu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do działania programu i odradzamy instalacji wspomnianych składników, zalecając jednocześnie uważne czytanie wyświetlanych przez kreator informacji, które pozwolą uniknąć wprowadzania w systemie jakichkolwiek dodatkowych zmian.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Czytalny,fajny
nie można go wgrać,komputer go widzi jako wirusa.
ocena użytkownika
15.04.2020 17:26 • Recenzja do wersji 5.9.16.3 Basic

Kasperski tego nie puszcza bo cała aplikacja jest zawirusowana to jest wielki minus. Producent powinien uporać się z tym problemem a tu nic nie słychać,żeby się poprawiło. Kiedyś go używałem i było fajnie a teraz... nie można go wgrać.

Potrafi ściągać wszystkie pliki z zadanej playlisty
Nie ma wyszukiwarki - trzeba wklejać linki
ocena użytkownika
05.03.2016 14:17 • Recenzja do wersji 4.9.0.3 Basic

Dużym plusem jest możliwość ściągnięcia wszystkich filmów z zadanej playlisty.
Brakuje jednak wyszukiwarki. Trzeba najpierw znaleźć materiał na youtube, a dopiero potem wkleić link do programu.