Yoga Yoga 7.7.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yoga to aplikacja na smartfony z Androidem przeznaczona dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z jogą i zamierzają ćwiczyć regularnie.

Joga cieszy się w Polsce sporą popularnością i wiele jest szkół, w których można nauczyć się podstaw. Ale jeśli brakuje nam czasu, aby uczęszczać regularnie na treningi, dzięki aplikacji Yoga można spróbować ćwiczyć w domowym zaciszu. Program oferuje bazę wiedzy i treningów, a także instruktażowych filmów w jakości HD. Możemy się zalogować (korzystając z adresu e-mail, a także konta na Facebooku lub Google), ale nie jest to konieczne, by korzystać z programu. W aplikacji możemy też samodzielnie ustawić cel, który chcemy osiągnąć ćwicząc, co w założeniu ma sprzyjać systematyczności i regularności.

W aplikacji znajdziemy przykładowe ćwiczenia, które demonstruje mężczyzna - instruktor, a objaśnia je kobiecy głos lektora. Trenując, zbieramy punkty Kryia, a im więcej ich zdobędziemy, tym większa liczba ćwiczeń stanie się dostępna. Tutaj warto podkreślić, że z niektórych materiałów będą mogli skorzystać tylko użytkownicy, którzy zdecydują się zalogować w aplikacji. Wszystko podano w ładny graficznie sposób, który nie rozprasza uwagi i pozwala skupić się na najważniejszym celu, czyli na zajęciach z jogi, w których koncentracja jest kluczowym czynnikiem.

Program zawiera moduł mikropłatności. Za 15 zł miesięcznie lub 100 zł abonamentu rocznego zyskamy dostęp do wszystkich materiałów instruktażowych oraz ćwiczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!