r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yoga Monkey 1.1.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening

Yoga Monkey to aplikacja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniem jogi. Program pozwala postawić pierwsze kroki i monitoruje postępy w ćwiczeniach.

Galeria programu

Program podzielony jest na trzy kategorie. Pierwsza to Single, w której znajdziemy kilkanaście serii treningowych, uporządkowanych według celu, który chcemy osiągnąć dzięki jodze. To np. zrzucenie zbędnych kilogramów, lepszy sen lub walka z gorszym nastrojem. Domyślnie zainstalowany jest tylko program odchudzający, kolejne trzeba pobrać osobno ze sklepu Google Play.

Każdy blok zawiera kilkanaście ćwiczeń, które objaśnione są za pomocą filmów z komiksową małpką w roli głównej, która pokazuje, jak należy wykonać dane ćwiczenie. Porad udziela też kobiecy głos lektora. Druga kategoria w aplikacji to Timeline, na której możemy sprawdzić informacje o naszych postępach w ćwiczeniach. To swego rodzaju ścieżka, którą przejdziemy podczas korzystania z aplikacji i warto pamiętać, że dopóki nie zaliczymy wcześniejszego poziomu, wyższy pozostanie niedostępny. Trzecia kategoria to Progress, która prezentuje kalendarz z naniesionymi informacjami o odbytych przez nas ćwiczeniach. To prosta opcja, ale przydatna, bo obrazuje, jak dużo zdążyliśmy już zrobić w trakcie naszej przygody z jogą. Program pozwala też ustawić przypomnienia o tym, że nadeszła pora trochę potrenować.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie, ale trzeba się liczyć z wyświetlanymi przez nią reklamami. Nieco uciążliwe są zwłaszcza te, które pojawiają się na ekranie, gdy wstrzymamy zajęcia podczas danego ćwiczenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.