YouTube Downloader HD YouTube Downloader HD 3.3.0.0

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YouTube Downloader HD to bezpłatne i bardzo popularne wśród użytkowników na całym świecie narzędzie do pobierania klipów wideo z serwisu YouTube. Pozwala ono zapisywać filmiki w formatach FLV oraz MP4 (opcjonalnie możliwa jest również konwersja do AVI), obsługując przy tym ściąganie materiałów w jakościach HD i Full HD.

Łatwe pobieranie klipów, teledysków czy kreskówek z YouTube

Program nie odbiega w żaden sposób od innych rozwiązań tego typu i oferuje podstawową funkcjonalność, umożliwiającą sprawne i wygodne pobieranie na komputer ulubionych filmików. Wystarczy, że skopiujemy do głównego okna link do wybranego klipu, a także zdefiniujemy klika podstawowych opcji konfiguracyjnych. Obejmują one m.in. lokalizację, w której zapisany zostanie nasz plik wideo, jego jakość oraz czy decydujemy się na konwersję do formatów MP4 lub AVI.

Pobieranie wideo w jakości 1080p

Youtube Downloader HD daje możliwość pobierania wszystkich dostępnych w serwisie YouTube klipów we wszystkich oferowanych jakościach. Użytkownik może zapisać na dysku plik w rozdzielczościach 240p, 360p, 480p, a także 720p oraz 1080p (o ile oczywiście wybrany klip dostępny jest w takiej jakości).

Kluczowe funkcje programu:

  • darmowe i proste w użyciu narzędzie do pobierania wideo z YouTube
  • zapisywanie materiałów wideo w formatach FLV, MP4 oraz AVI
  • ściąganie klipów w jakości 1080p i 60 FPS
  • obsługa ogranicza się do wklejenia adresu URL w oknie programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

BRAK, no może ładna ikona.
Nie pobiera, nie działa.
ocena użytkownika
11.01.2020 21:17 • Recenzja do wersji 2.9.9.70

Google skutecznie blokuje pobieracze filmików YT - nie ściąga filmów - w końcu jakoś google chce zarobić na premium.
Przy próbie pobierania wywala błędy ,,cant find ytplayer" i na tym kończy działanie.
Pobieranie za pomocą narzędzi online też nie działa, producenci tylko sobie nabijają reklamy.
Pobrać to można najwyżej w jakości 360p, rozdzielczość która na dzisiejsze czasy jest żałosna!
BUBEL NIE POBIERAĆ! Szkoda prądu i miejsca na dysku.

Prosty w użyciu, łatwe szybkie pobieranie, możliwość wyboru konkretnej jakości pliku - jeśli dostępna, darmowy, bez reklam i ograniczeń.
Niekiedy w jednym z formatów dźwięk może pobrać jako oddzielny plik,brak wersji PL, pobieranie wielu plików wymaga uruchomienia w wielu oknach.
ocena użytkownika
27.12.2014 07:48 • Recenzja do wersji 2.9.9.20

Oczywiście można użyć zamiennie wtyczki do przeglądarki, lub IDM, ale nie każda przeglądarka
ma możliwość zainstalowania konkret wtyczek i nie każdy lubi IDM i jest gotów go kupić.
Do YouTube ten jest wówczas jak najbardziej praktyczny i przydatny. Określona domyślnie jakość 360p jest słuszna jak najbardziej ze względu na to, że na YouTube często pojawiają się coraz dłuższe materiały powyżej 2 - 3 godzin i takie zazwyczaj maja taką właśnie rozdzielczość, przestawienie się na wyższą, to tylko dwa kliki.
Spokojnie program radzi sobie z pobieraniem 10 - 20 plików jednocześnie, nowe pobieranie = start nowego okna i wklejenie linku i tak ilość pobierań = ilość otwartych okien programu. Jest nieco może klikania, ale wszystko jest proste. Jako podręczny przypięty do paska zadań przydaje się bez wątpienia i nie sprawia raczej kłopotów.