YouTube Downloader HD YouTube Downloader HD 2.9.9.58

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YouTube Downloader HD to bezpłatne i bardzo popularne wśród użytkowników na całym świecie narzędzie do pobierania klipów wideo z serwisu YouTube. Pozwala ono zapisywać filmiki w formatach FLV oraz MP4 (opcjonalnie możliwa jest również konwersja do AVI), obsługując przy tym ściąganie materiałów w jakościach HD i Full HD.

Program nie odbiega w żaden sposób od innych rozwiązań tego typu i oferuje podstawową funkcjonalność, umożliwiającą sprawne i wygodne pobieranie na komputer ulubionych filmików. Wystarczy, że skopiujemy do głównego okna link do wybranego klipu, a także zdefiniujemy klika podstawowych opcji konfiguracyjnych. Obejmują one m.in. lokalizację, w której zapisany zostanie nasz plik wideo, jego jakość oraz czy decydujemy się na konwersję do formatów MP4 lub AVI.

Youtube Downloader HD daje możliwość pobierania wszystkich dostępnych w serwisie YouTube klipów we wszystkich oferowanych jakościach. Użytkownik może zapisać na dysku plik w rozdzielczościach 240p, 360p, 480p, a także 720p oraz 1080p (o ile oczywiście wybrany klip dostępny jest w takiej jakości).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty w użyciu, łatwe szybkie pobieranie, możliwość wyboru konkretnej jakości pliku - jeśli dostępna, darmowy, bez reklam i ograniczeń.
Niekiedy w jednym z formatów dźwięk może pobrać jako oddzielny plik,brak wersji PL, pobieranie wielu plików wymaga uruchomienia w wielu oknach.
ocena użytkownika
27.12.2014 07:48 • Recenzja do wersji 2.9.9.20

Oczywiście można użyć zamiennie wtyczki do przeglądarki, lub IDM, ale nie każda przeglądarka
ma możliwość zainstalowania konkret wtyczek i nie każdy lubi IDM i jest gotów go kupić.
Do YouTube ten jest wówczas jak najbardziej praktyczny i przydatny. Określona domyślnie jakość 360p jest słuszna jak najbardziej ze względu na to, że na YouTube często pojawiają się coraz dłuższe materiały powyżej 2 - 3 godzin i takie zazwyczaj maja taką właśnie rozdzielczość, przestawienie się na wyższą, to tylko dwa kliki.
Spokojnie program radzi sobie z pobieraniem 10 - 20 plików jednocześnie, nowe pobieranie = start nowego okna i wklejenie linku i tak ilość pobierań = ilość otwartych okien programu. Jest nieco może klikania, ale wszystko jest proste. Jako podręczny przypięty do paska zadań przydaje się bez wątpienia i nie sprawia raczej kłopotów.