Youtube Video Effects (dla Opery) Youtube Video Effects (dla Opery) 3.2.2.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

YouTube Video Effects to rozszerzenie do znanych przeglądarek internetowych, które przede wszystkim oferuje możliwość nakładania rozmaitych filtrów na filmy odtwarzane za pośrednictwem serwisu YouTube.

Program jest kompatybilny z Google Chrome, Operą i Firefoksem. Po zainstalowaniu wtyczki YouTube Video Effects możemy zaledwie dwoma kliknięciami zastosować jeden ponad 50 efektów, by zmienić klimat danego materiału wideo. Dostępne są między innymi takie filtry, jak: miłość, ciepło, światło księżyca, sepia, szary, rysunek, rozmycie, kontur i mapa krawędzi.

YouTube Video Effects zawiera również tryb nocny, więc możemy oglądać swoje ulubione filmy na YouTube z użyciem ciemnego motywu. Komfortowe użytkowanie zapewnia także funkcja dopasowywania rozmiaru filmu do wielkości okna. Na uwagę zasługuje ponadto opcja usuwania czarnych pasków w materiałach wideo.

Warto zwrócić uwagę, że YouTube Video Effects pozwala także na automatyczną zmianę jakości filmów, więc możemy odtwarzać je nawet w rozdzielczości 8K, QUHD, 4320p, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić, jak dany materiał prezentuje się w jakości 144p.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!