r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Z kamerą w Centrum Technologicznym Nokii – najnowocześniejszym w Europie

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Wrocławski oddział badawczo-rozwojowy Nokii (do niedawna Nokia Siemens Networks) to jeden z filarów nowej strategii Fińskiej firmy. Centrum Technologiczne we Wrocławiu może pochwalić się między innymi najnowocześniejszym laboratorium badawczym tego typu w Europie, którego fragment, zgodnie z obietnicą, mamy przyjemność Wam pokazać.

Centrum Technologiczne we Wrocławiu odgrywa kluczową rolę przy opracowywaniu standardów i urządzeń umożliwiających komunikację bezprzewodową, ze szczególnym naciskiem na techniki szerokopasmowego dostępu do Internetu. To w tym laboratorium elektronicy i inżynierowie pracują nad przyszłością telefonów i stacji bazowych, w tym pracujących w nadchodzącym standardzie 5G. Jak wygląda takie laboratorium? Jakie urządzenia biorą udział w opracowywaniu standardów łączności bezprzewodowej?

Zapraszamy do zwiedzania. Po laboratorium oprowadza nas Marcin Wija, kierownik zespołu testerskiego.

r   e   k   l   a   m   a

Niestety nasza kamera sfilmowała kilka obiektów, których nie powinna i nie możemy Wam pokazać pełnego nagrania. Dlatego też na filmie nie brak miejsc zasłoniętych i nieco… nienaturalnych kadrów. Mamy nadzieję, że nie popsują one wrażeń.

Zainteresowanym tematem polecamy również czerwcowy wywiad z Bartoszem Ciepluchem, kierownikiem Centrum Technologicznego we Wrocławiu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.