r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zamieszanie wokół Opery

Strona główna Aktualności

Były szef Yahoo! Europe, Pierre Chappaz, wpisem na swoim blogu wywołał lawinę komentarzy. Napisał on, że Google planuje zakup norweskiej firmy Opera Software, twórcy znanej przeglądarki WWW Opera. Posunięcie takie może mieć sens, gdyż pozwoliłoby Google konkurować z firmą Microsoft na polu przeglądarek internetowych.

Zakup Opery umożliwiłby także zdobycie bardzo silnej pozycji na rynku urządzeń przenośnych, gdyż Opera jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek dla komórek. Wybór Opery jest też prawdopodobnie spowodowany tym, że Google nie byłby w stanie przejąć popularniejszego Firefoxa ze względu na sposób, w jaki jest on tworzony. Opera jest tworzona przez firmę, a w pisaniu Firefoxa udział biorą ochotnicy z całego świata.

Żadna z firm do tej pory nie potwierdziła, ani nie zdementowała tej informacji. Więcej informacji w artykule: Gorąca plotka: Google kupi Operę?, na łamach portalu Gazeta.pl

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.