r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do licytacji koszulek!

Strona główna Aktualności

Już niedługo XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na zakup specjalistycznych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 "firmowych" koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki różnych rozmiarach i wzorach z naszej aktualnej "kolekcji". Wśród nich po raz pierwszy są też koszulki damskie, o specjalnym kroju i materiale z domieszką elastanu. Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Koszulki zostały zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby portalu dobreprogramy przez uznanych polskich producentów. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z HotZlotu 2011.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja. W przypadku przekroczenia 250 zł w danej aukcji, do koszulki dołączymy zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom. Jeżeli wylicytowana kwota przekroczy 500 zł dorzucimy coś ekstra :) Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do godz. 20:30, 8 stycznia 2012 roku - daty tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.