Koszulki, kurtki i kubki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!

Koszulki, kurtki i kubki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!

Koszulki, kurtki i kubki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!
Redakcja
07.01.2016 22:20, aktualizacja: 10.01.2016 22:22

Już za 3 dni odbędzie się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą, aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Właśnie wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasze „firmowe” gadżety: 5 sportowych kurtek, 20 koszulek oraz 6 kubków (pojedynczo i w zestawie). Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na Czytelników o wielkich sercach czekają unikalne kurtki wykonane z wysokogatunkowego softshellu, od środka pokryte polarem. Kurtki zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie, podobnie jak koszulki, które wykonane są z wysokogatunkowej bawełny. Kubki posiadają natomiast nadruki na odporne na mycie w zmywarce.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja (także za granicę!). Zwycięzca aukcji otrzyma pamiątkową odznakę w swoim profilu na portalu. W przypadku przekroczenia w licytacjach na koszulki i kubki kwoty 250 zł, a na kurtki 300 zł, do licytowanych przedmiotów zostaną dołączone dodatkowe fanty i pamiątkowy dyplom. W przypadku przekroczenia 500 zł w licytacji zestawu kubków, dorzucimy zaś kurtkę i koszulkę.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele 24 Finału tj. ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Aukcje skończą się po 21:00, 10 stycznia 2016 roku – czyli w dniu tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki, kurtki i kubki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, naszych gadżetów nie można nigdzie kupić ;)

Aktualizacja, 10.01.2016, 22:00

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 4.294,82 zł, a więc padł kolejny rekord w historii naszych orkiestrowych aukcji :))) Najwyższą cenę udało uzyskać się przy kurtce w rozmiarze M, którą za 382 zł wylicytował Closterek. Dwie kolejne kurtki (XL i 3XL) zostały wylicytowane za 335 zł przez Dimatheusa i 310 zł przez Krakeq. Za imponującą kwotę 291 zł poszedł zestaw trzech kubków - tę aukcję wygrał lex_iuris. Aż trzy koszulki osiągnęły kwotę 270 zł.

Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie dzieciaków! Gadżety będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (110)