Koszulki, kurtki i kubki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!

Koszulki, kurtki i kubki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!

Koszulki, kurtki i kubki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP, zapraszamy do licytacji!
Redakcja
09.01.2015 00:28, aktualizacja: 12.01.2015 16:00

Już za kilka dni XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą, aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Obraz

Właśnie wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zestawy naszych „firmowych” gadżetów: 4 sportowe kurtki portalu dobreprogramy wraz z wyjątkowymi portalowymi kubkami, 4 koszulki dobrychprogramów, również z kubkami, a dodatkowo kolejne 5 kubków już samodzielnie. Dla największych fanów przygotowaliśmy natomiast superaukcję: kurtka, koszulka oraz dwa kubki ;-) Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na Czytelników o wielkich sercach czekają unikalne kurtki wykonane z wysokogatunkowego softshellu, od środka pokryte polarem. Kurtki zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie, podobnie jak koszulki, które wykonane są z wysokogatunkowej bawełny. Kubki posiadają natomiast wysokiej jakości nadruki na zewnątrz i wewnątrz, odporne na mycie w zmywarce.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja (także za granicę!). Zwycięzca aukcji otrzyma także pamiątkową odznakę w swoim profilu na portalu. W przypadku przekroczenia w licytacji kwoty 300 zł (w superaukcji – 500 zł), do koszulki zostanie dołączony zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom.

Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele XXIII Finału tj. ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Aukcje skończą się w niedzielę późnym wieczorem, 11 stycznia 2015 roku – czyli w dniu tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki, kurtki i kubki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, naszych gadżetów nie można nigdzie kupić ;-)

Aktualizacja, 09.01.2015, 15:45

W odpowiedzi na Wasze prośby listę aukcji uzupełniliśmy o koszulki damskie. Zapraszamy do licytacji!

Aktualizacja, 12.01.2015, 00:56

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 3.872,54 zł, a więc padł rekord w historii naszych orkiestrowych aukcji :))) Zgodnie z przewidywaniami, najwyższą kwotę uzyskaliśmy na aukcji super zestawu (kurtka + koszulka + 2 kubki) - 505 zł zaoferował Client:34789079, przebijając w ostatniej chwili długo utrzymującego się na prowadzeniu cekusa. Imponującą kwotę 350,26 zł uzyskaliśmy także na jednej z koszulek (L), gdzie zwycięzcą okazał się tikel1. Niewiele mniej, bo 301,45 zł, uzyskaliśmy na kurtce w rozmiarze M, którą wylicytował Closterek. W konkurencji kubkowej, aż dwie aukcje przebiły 200 zł - wylicytowali je dark_jedi i qwerty_1987. Jeżeli zaś chodzi o koszulki damskie, to najwyższą kwotę, 167,50 zł, osiągnęliśmy na limonkowej L-ce. Średnia kwota wylicytowana na każdej aukcji to ponad 200 zł!

Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie dzieciaków! Gadżety będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (163)