r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zback 2.87.0.c

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zback to niewielka aplikacja do tworzenia kopii zapasowej wybranych plików i folderów oraz synchronizowania danych zawartych w katalogach użytkownika.

Galeria programu

Producent opisywanego narzędzia zadbał o to, by z jego obsługą poradzili sobie również mniej doświadczeni odbiorcy. Operacja archiwizowania danych za pomocą programu Zback ogranicza się do wskazania folderu i ścieżki docelowej zapisu, a następnie wciśnięcia odpowiedniego przycisku. Backup wybranych dokumentów, zdjęć, filmów i innych plików można umieścić nie tylko na dysku twardym, ale również na pendrivie lub kartach pamięci.

Synchronizowanie folderów i plików dzięki aplikacji Zback również jest bardzo proste, gdyż wymaga jedynie wskazania danych, które mają być synchronizowane (podobnie jak w przypadku tworzenia backupu, również tutaj możemy wskazać pojedyncze dokumenty z wybranych folderów, które nie będą synchronizowane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.