Zback 2.89.0.b

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zback to niewielka aplikacja do tworzenia kopii zapasowej wybranych plików i folderów oraz synchronizowania danych zawartych w katalogach użytkownika.

Producent opisywanego narzędzia zadbał o to, by z jego obsługą poradzili sobie również mniej doświadczeni odbiorcy. Operacja archiwizowania danych za pomocą programu Zback ogranicza się do wskazania folderu i ścieżki docelowej zapisu, a następnie wciśnięcia odpowiedniego przycisku. Backup wybranych dokumentów, zdjęć, filmów i innych plików można umieścić nie tylko na dysku twardym, ale również na pendrivie lub kartach pamięci.

Synchronizowanie folderów i plików dzięki aplikacji Zback również jest bardzo proste, gdyż wymaga jedynie wskazania danych, które mają być synchronizowane (podobnie jak w przypadku tworzenia backupu, również tutaj możemy wskazać pojedyncze dokumenty z wybranych folderów, które nie będą synchronizowane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!