r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliża się infoShare 2010

Strona główna Aktualności

W dniach 13-14 maja w Gdańsku odbędzie się tegoroczna edycja konferencji infoShare.

Konferencja infoShare poświęcona jest nowym trendom z dziedziny IT, marketingu, Internetu. Jej myślą przewodnią jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji. W poszczególnych wystąpieniach bardzo duży nacisk położony jest na praktyczne aspekty poszczególnych przypadków. W programie dwudniowego spotkania znajdują się sesje prowadzone zarówno przez specjalistów z dużych i małych firm informatycznych (również tych z polskimi korzeniami), jak i przedstawicieli kilku z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych.

Udział w konferencji jest tradycyjnie bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja online. Dla uczestników czwartej edycji infoShare został przygotowany konkurs, w którym nagrody ufundowała firma Nokia. Zasady konkursu są proste – należy przygotować pracę graficzną, która w prosty, czytelny, a jednocześnie kreatywny i niebanalny sposób będzie symbolizować ideę infoShare, czyli ideę dzielenia się wiedzą. Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.