r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliżają się Dni Informatyki WSHE w Łodzi

Strona główna Aktualności

W dniach 3-6 czerwca odbędą się Dni Informatyki organizowane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno - Ekonomiczną w Łodzi. Podczas imprezy wystąpią specjaliści reprezentujący największych graczy na rynku IT - Novell, Microsoft, IBM i Cisco.

Podczas konferencji odbędzie się seria wykładów m.in. na temat baz danych (SQL - pobieranie i przechowywanie danych przy wykorzystaniu komputera Mainframe), certyfikacji Microsoft i Cisco czy zarządzania, upraszczania, zabezpieczania i integrowania systemów informatycznych z użyciem produktów firmy Novell oraz rozwiązań Open Source. Każdego dnia w godzinach popołudniowych odbędą się miniseminaria oraz wystawy tematyczne poświęcone takim tematom jak darmowe oprogramowanie w domu (m.in. Ubuntu/Kubuntu), wirtualizacja, telefonia VoIP w praktyce, witryny internetowe, Windows Server 2008 i Visual Studio 2008 oraz Cisco Academy. Szczegółową agendę znaleźć można na stronie informacyjnej.

Wstęp na Dni Informatyki WSHE jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja (można jej dokonać także na miejscu). Vortal dobreprogramy objął imprezę patronatem medialnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.