Do androidowej wersji Zdjęcia Google dodano funkcję archiwizacji. Jest to przydatna opcja, szczególnie jeśli lubimy porządek głównego widoku lub mamy coś do ukrycia.

bETGMuid

Po wybraniu zdjęcia, które chcemy umieścić w archiwum, automatycznie znika ono z głównego widoku. Można to zrobić na dwa sposoby: z poziomu głównego widoku Google Zdjęcia lub z folderu Archiwum. Oczywiście proces jest odwracalny, wystarczy tylko wybrać opcję Przywróć z archiwum i zdjęcia z powrotem trafią do naszego albumu głównego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Teraz, bez konieczności usuwania, możemy wygodnie zarządzać naszymi zdjęciami. Więc kiedy ktoś przypadkowo chwyci nasz smatfon, do dyspozycji będzie miał wyłącznie wyselekcjonowany zbiór zdjęć. Natomiast cała reszta będzie bezpieczna w Archiwum. Swoją drogą przydałaby się funkcja zabezpieczania hasłem.

bETGMuif

Żeby zacząć korzystać z archiwizacji, wystarczy posiadać ostatnią wersję 2.15. Funkcja dostępna jest chwilowo wyłącznie dla użytkowników Androida. W nadchodzących dniach zostanie również dodana do wersji webowej oraz na iOS. Najnowszą wersję aplikacji Zdjęcia Google znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (61)
bETGMujb