Zdjęcia Google z funkcją archiwizacji, jeśli masz coś do ukrycia

Zdjęcia Google z funkcją archiwizacji, jeśli masz coś do ukrycia
25.05.2017 17:25
Zdjęcia Google z funkcją archiwizacji, jeśli masz coś do ukrycia
Jan Mentel
Jan Mentel

Do androidowej wersji Zdjęcia Google dodano funkcję archiwizacji. Jest to przydatna opcja, szczególnie jeśli lubimy porządek głównego widoku lub mamy coś do ukrycia.

Po wybraniu zdjęcia, które chcemy umieścić w archiwum, automatycznie znika ono z głównego widoku. Można to zrobić na dwa sposoby: z poziomu głównego widoku Google Zdjęcia lub z folderu Archiwum. Oczywiście proces jest odwracalny, wystarczy tylko wybrać opcję Przywróć z archiwum i zdjęcia z powrotem trafią do naszego albumu głównego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Teraz, bez konieczności usuwania, możemy wygodnie zarządzać naszymi zdjęciami. Więc kiedy ktoś przypadkowo chwyci nasz smatfon, do dyspozycji będzie miał wyłącznie wyselekcjonowany zbiór zdjęć. Natomiast cała reszta będzie bezpieczna w Archiwum. Swoją drogą przydałaby się funkcja zabezpieczania hasłem.

Żeby zacząć korzystać z archiwizacji, wystarczy posiadać ostatnią wersję 2.15. Funkcja dostępna jest chwilowo wyłącznie dla użytkowników Androida. W nadchodzących dniach zostanie również dodana do wersji webowej oraz na iOS. Najnowszą wersję aplikacji Zdjęcia Google znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)