Zello 1.86

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zello to niewielka oraz bardzo prosta w obsłudze aplikacja, służąca do komunikacji głosowej za pośrednictwem Internetu. Umożliwia prowadzenie rozmów z jednym lub wieloma kontaktami i dostępna jest dla komputerów z Windowsem, a także urządzeń iPhone, BlackBerry i innych, pracujących pod kontrolą Windows Phone 8 oraz Android.

Komunikacja przy użyciu Zello odbywa się nieco inaczej niż w przypadku popularnych programów do prowadzenia rozmów głosowych. Zasada działania komunikatora zbliżona jest do walkie-talkie. Użytkownik, który chce wysłać wiadomość audio do wybranego kontaktu klika odpowiednik przycisk i wypowiada jej zawartość. Po zwolnieniu przycisku zarejestrowana przy użyciu mikrofonu wiadomość jest automatycznie wysyłana.

Zello dysponuje funkcjami definiowania statusu dostępności, przeglądania historii rozmów, powiadamiania o nadesłanych wiadomościach, tworzenia prywatnych grup i zapraszania do nich znajomych. Ponadto z opcji konfiguracyjnych możliwe jest definiowanie skrótów klawiszowych inicjujących nagrywanie wiadomości czy też aktywowanie głosowe.

W przypadku użytkowników biznesowych Zello współpracuje z terminalami Motorola, Intermec i Honeywell, pozwala na zarządzanie użytkownikami, kanałami i ustawieniami przy użyciu przeglądarki, zapewnia bezpieczną komunikację poprzez zaawansowane szyfrowanie, a także pozostaje bezpłatny dla grup, zawierających do 5 użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hexenhammer   6 #5 22.10.2017 16:13

@Dementor: Coś się poprawia w kwestii promocji, Zello jest teraz preinstalowane w telefonach Ulephone Armor 2.

hexenhammer   6 #4 22.10.2017 16:13

@Cebula taxi (niezalogowany): pozostaje bezpłatny dla grup, zawierających do 5 użytkowników"

  #3 22.10.2017 16:11

@Cebula taxi (niezalogowany): "pozostaje bezpłatny dla grup, zawierających do 5 użytkowników"

  #2 28.02.2017 16:27

Witam czy trzeba coś placić jak się korzysta z zello w grupie 30 osob jak to jestb

Dementor   38 #1 10.01.2016 11:23

Interfejsem bardzo przypomina stare GG, może też służyć jako komunikator głosowy w telefonie, jest po polsku. A nie znany w ogóle. Wina to słabej promocji, czy programu?