ZenWriter ZenWriter 2.38

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZenWriter to dość nietypowy edytor tekstu wyposażony w minimalistyczny interfejs użytkownika, dzięki któremu możemy skupić się wyłącznie na pracy z dokumentem. Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym i może stanowić ciekawą alternatywę dla komercyjnych narzędzi tego typu, wchodzących w skład pakietów biurowych.

Komfort użytkowania można zwiększyć, dostosowując ZenWritera do własnych preferencji, wybierając obraz tła, muzykę oraz czcionkę. Domyślnie jednak program pozbawiony jest pasków narzędzi charakterystycznych chociażby dla Microsoft Worda, gdzie okno z tekstem otoczone jest wieloma, często zbędnymi funkcjami. Tutaj wszystkie potrzebne opcje umieszczono dyskretnie po prawej stronie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!