Zeus Trojan Remover Zeus Trojan Remover 1.9.3

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zeus Trojan Remover to niewielkie, ale skuteczne narzędzie do usuwania niebezpiecznego trojana o nazwie ZeuS, znanego również jako ZBot lub Wsnpoem.

Wspomniany szkodnik używany jest przez cyberprzestępców do wykradania poufnych informacji bankowych, loginów i haseł wykorzystywanych w bankowości internetowej, danych o kartach kredytowych, danych logowania do serwisu PayPal oraz wielu innych popularnych witryn internetowych.

Zeus Trojan Remover potrafi błyskawicznie wykryć, a następnie usunąć wszelakie infekcje opisywanym trojanem. Program jest bardzo prosty w obsłudze, po uruchomieniu wystarczy, że zainicjujemy proces skanowania, a następnie skasujemy wykryte składniki. Wśród niewielu opcji konfiguracyjnych znajdziemy opcje do tworzenia kopii zapasowych usuwanych plików oraz rejestru systemowego.

Poza standardową wersją narzędzia twórcy udostępnili także wersję przenośną (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do pracy tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!