Znajdź różnicę Boże Narodzenie Znajdź różnicę Boże Narodzenie 1.7

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Znajdź Różnice Boże Narodzenie to gra na spostrzegawczość adresowana zarówno do młodszych, jak i starszych. Możemy zagrać w nią samemu lub zaprosić do zabawy inne osoby (np. dziadków, rodziców lub wujków), by wspólnie szukać różnic między obrazkami widocznymi na ekranie.

Jak sugeruje nazwa, wszystkie grafiki udostępnione w tej aplikacji są tematycznie powiązane ze Świętami Bożego Narodzenia. Początkowo może wydawać się, że widoczne obrazki są takie same, ale wystarczy chwila, by dostrzec różnice. W razie potrzeby możemy skorzystać ze wskazówek, ale musimy pamiętać, że warto aktywować tę funkcję tylko w ostateczności, bo automatycznie pozbawiamy się możliwości zdobycia punktów.

Gra jest darmowa, ale zawiera reklamy i mikropłatności umożliwiające kupowanie monetek za prawdziwe pieniądze (decydując się na pakiet 1000 monetek w cenie 51,99 złotych wyłączymy reklamy), ale nie trzeba z niego korzystać, bowiem monetki umożliwiające korzystanie ze wskazówek zdobywamy za postępy w zabawie i oglądanie reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!