Znudziłeś się GTA? Przyłącz się do chińskiej triady i posmakuj przestępczego życia Hongkongu

Strona główna Aktualności

O autorze

GTA Online, czyli sieciowa wieloosobowa produkcja, która pozwala nam wraz ze znajomymi zwiedzić świat znany z GTA V, okazała się sporym sukcesem. W związku z tym kwestią czasu było pojawienie się podobnych tytułów, stworzonych przez inne firmy. Twórcy jednego z lepszych konkurentów serii GTA, czyli Sleeping Dogs, przedstawili informacje o swojej nowej grze akcji, która pozwoli nam powrócić na niebezpiecznie ulice Hongkongu. Triad Wars będzie sieciową produkcją na PC.

W nowej grze studia United Front Games wcielimy się w członka chińskiej triady. Po wirtualnym Hongkongu będziemy mogli przemieszczać się bez ograniczeń, do dyspozycji dostaniemy sporo różnych pojazdów. Sama rozgrywka będzie przypominała tą znaną ze Sleeping Dogs. W Triad Wars jako osoba należąca do organizacji przestępczej, gotówkę zdobywać będziemy głównie w nielegalny sposób, przykładowo poprzez wymuszenia i kradzieże. Nie zabraknie możliwości prania brudnych pieniędzy. Naszych wrogów wyeliminujemy z wykorzystaniem broni palnej oraz walcząc wręcz. Będziemy musieli dbać o kontrolowane przez nas terytorium, a także jeśli będziemy chcieli powiększać nasze imperium, to zmuszeni będziemy do zaatakowania i przejęcia terenów przeciwnika.

Premiera Triad Wars przewidziana jest na początek 2015 roku. Natomiast już teraz na oficjalnej stronie możemy zapisać się do testów tej produkcji.

Na opublikowanych przez studio materiale pokazane zostały fragmenty rozgrywki. Gra wygląda naprawdę dobrze. Jeśli inne elementy w Triad Wars będą na wysokim poziomie, to ten tytuł może okazać się sporym sukcesem, dorównującym GTA Online.

© dobreprogramy
s