r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Znudziłeś się GTA? Przyłącz się do chińskiej triady i posmakuj przestępczego życia Hongkongu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

GTA Online, czyli sieciowa wieloosobowa produkcja, która pozwala nam wraz ze znajomymi zwiedzić świat znany z GTA V, okazała się sporym sukcesem. W związku z tym kwestią czasu było pojawienie się podobnych tytułów, stworzonych przez inne firmy. Twórcy jednego z lepszych konkurentów serii GTA, czyli Sleeping Dogs, przedstawili informacje o swojej nowej grze akcji, która pozwoli nam powrócić na niebezpiecznie ulice Hongkongu. Triad Wars będzie sieciową produkcją na PC.

W nowej grze studia United Front Games wcielimy się w członka chińskiej triady. Po wirtualnym Hongkongu będziemy mogli przemieszczać się bez ograniczeń, do dyspozycji dostaniemy sporo różnych pojazdów. Sama rozgrywka będzie przypominała tą znaną ze Sleeping Dogs. W Triad Wars jako osoba należąca do organizacji przestępczej, gotówkę zdobywać będziemy głównie w nielegalny sposób, przykładowo poprzez wymuszenia i kradzieże. Nie zabraknie możliwości prania brudnych pieniędzy. Naszych wrogów wyeliminujemy z wykorzystaniem broni palnej oraz walcząc wręcz. Będziemy musieli dbać o kontrolowane przez nas terytorium, a także jeśli będziemy chcieli powiększać nasze imperium, to zmuszeni będziemy do zaatakowania i przejęcia terenów przeciwnika.

Premiera Triad Wars przewidziana jest na początek 2015 roku. Natomiast już teraz na oficjalnej stronie możemy zapisać się do testów tej produkcji.

r   e   k   l   a   m   a

Na opublikowanych przez studio materiale pokazane zostały fragmenty rozgrywki. Gra wygląda naprawdę dobrze. Jeśli inne elementy w Triad Wars będą na wysokim poziomie, to ten tytuł może okazać się sporym sukcesem, dorównującym GTA Online.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.