ZoomIt ZoomIt 4.52

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZoomIt to niewielkie narzędzie, które docenią osoby prowadzące prezentacje lub szkolenia z użyciem komputera. Dzięki niemu możliwe jest bardzo proste powiększanie wybranego obszaru ekranu lub rysowanie po nim w czasie rzeczywistym.

Program po uruchomieniu dostępny jest w formie niewielkiej ikonki w zasobniku systemowym, której kliknięcie powoduje wywołanie okienka z konfiguracją poszczególnych funkcji. Liczba oferowanych opcji jest raczej symboliczna i umożliwia definiowanie poziomu powiększenia czy też skrótów klawiszowych odpowiedzialnych za uruchomienie poszczególnych narzędzi w trakcie prezentacji.

Aplikacja ZoomIt udostępniona została w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!