Zostań wege na 30 dni Zostań wege na 30 dni 1.0.10

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zostań wege na 30 dni to prosty poradnik dla osób, które chcą spróbować stylu życia bez produktów zwierzęcych, niezależnie od motywacji.

W Zostań wege na 30 dni na ekranie głównym codziennie znajdzie się nowa porada, ciekawostka i jadłospis na cały dzień, a jeśli aplikacja dostanie pozwolenie na korzystanie z lokalizacji, także mapa z najbliższymi lokalami wegetariańskimi i wegańskimi.

Proste przepisy można dopasować do własnych gustów i potrzeb. Niekiedy znajdziemy tu też propozycje, czym zastępować produkty zwierzęce w dobrze znanych potrawach i gdzie kupić „egzotyczne” produkty. Przepisy są wskazówkami, skąd zacząć i czego szukać, planując i rozwijając swoją codzienną dietę.

Znajdują się tu też odnośniki do artykułów opublikowanych na łamach Viva! zdrowie. Trzeba bowiem wspomnieć, że aplikacja jest częścią programu prowadzonego przez fundację Viva!, działającą na rzecz zwierząt na wielu frontach – od promowania wegetarianizmu po walkę z wykorzystywaniem zwierząt w cyrkach i pomoc zwierzętom domowym w schroniskach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!