ADW Launcher 2 powrócił po kilku latach z mnóstwem opcji za 2 dolary

ADW Launcher 2 powrócił po kilku latach z mnóstwem opcji za 2 dolary

30.12.2016 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W świecie aplikacji, których nowe stabilne wersje potrafią się pojawiać co miesiąc, twórcy ADW Launchera chyba żyją w innej rzeczywistości. Po premierze, na nową wersję nakładki musieliśmy czekać trzy lata. Była to jednak wersja beta. Dopiero teraz, po 6 miesiącach, udostępniono finalną wersję ADW Launchera 2, której pełnię możliwości poznamy tylko wtedy, jeśli zdecydujemy się zapłacić.

Historia ADW Launcher jest dość intrygująca, bowiem po tym, jak jej twórca skradł serca użytkowników, zawiesił prace nad swoim produktem. Nie była to krótka przerwa, trwała aż 3 lata. Pozostawieni użytkownicy musieli w końcu porzucić starzejącą się nakładkę, konkurencji i to bardzo dobrej zresztą nie brakowało. Gdy każdy już zapomniał o ADW Launcher, w czerwcu tego roku udostępniona została beta nowej wersji.

Po długich, jak na dzisiejsze standardy, testach wersji beta, pod koniec roku udostępniono stabilną edycję. Pobrać możemy ją za darmo, ale jeśli chcemy korzystać z pełnych możliwości i wszystkich dostępnych funkcji, a także nie widzieć reklam, to musimy wykupić edycję premium. Obecnie dostępna jest ona w specjalnej ofercie, kosztuje 1,99 dolara. Po zakończeniu promocji, za dostęp do dodatkowych opcji przyjdzie nam zapłacić 3,99 dolary.

Nakładką powinni zainteresować się osoby, które wymagają rozbudowanych opcji personalizacji. Konfigurować możemy prawie każdy element, a nawet tworzyć własne, dostosowane do naszych potrzeb widżety. Producent udostępnia także dodatkowe pakiety, które pozwalają zmienić nakładkę w jeszcze większym stopniu.

Obraz

ADW Launcher 2 przynosi między innymi nowy sposób zarządzania ekranami. Wsparcie dla dodatkowego wysuwanego menu dla danego skrótu działa tylko w Androidzie 7.1, w przypadku starszych wersji systemu wsparcie jest ograniczone. Pojawiły się także dodatkowe opcje związane z ikonami, w tym możliwość wyboru kompozycji. Względem wersji beta, nowości jest naprawdę sporo, skupiono się chociażby też na lepszym sposobie zarządzania gestami.

ADWLauncher 2

ADW Launcher 2 to rozbudowana i dająca naprawdę spore możliwości personalizacji nakładka. Należy jednak pamiętać, że dostęp do wszystkich dostępnych opcji mamy dopiero po wykupieniu premium. Jeśli chcecie sprawdzić darmową edycję, to zapraszamy do naszej bazy oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)