Aero2 z szybkością transmisji do 5 Mb/s. Cena jednak nie zachęca

Aero2 z szybkością transmisji do 5 Mb/s. Cena jednak nie zachęca25.08.2015 15:45
Aero2 z szybkością transmisji do 5 Mb/s. Cena jednak nie zachęca
Redakcja

Spółka Aero 2 poinformowała o wprowadzeniu nowego pakietu dostępu do internetowego. Oprócz oferty bezpłatnego dostępu o ograniczonej przepustowości jej użytkownicy mogą korzystać także z płatnych pakietów. Najnowszy przewiduje większą prędkość transmisji danych – maksymalnie do 5 Mb/s.

Zmiany wchodzące wraz z wprowadzeniem promocji „Pakiet testowy3” dotyczą oferty Aero Max, niezależnie od wybranego przez użytkownika pakietu danych i terminu ważności. Obecnie możemy wybierać od 1,5 GB na 30 dni za 9 zł, aż po maksymalnie 15 GB do wykorzystania przez 90 dni za jednorazową opłatą 50 zł. Wszystkie z nich oferują prędkość transmisji na maksymalnym poziomie do 5 Mb/s, zamiast oferowanego wcześniej 3 Mb/s. Oczywiście możliwość uzyskania takiej szybkości jest uzależniona od posiadanego sprzętu, zasięgu i aktualnego obciążenia sieci.

350141389092448193

Jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z płatnych pakietów Aero Max lub Mini, skorzystać możemy z dodatkowej oferty. W jej ramach otrzymać możemy bezpłatnie pakiet 2 GB na okres 20 dni. Również w tym przypadku maksymalna prędkość transmisji danych wynosi 5 Mb/s. Skorzystanie z tej oferty nie jest w żaden sposób wiążące i nie oznacza, że po zakończeniu okresu będziemy zmuszeni do wykupienia jakichkolwiek dodatkowych usług – to jednorazowa darmowa oferta pozwalająca na zapoznanie się z możliwościami sieci. Aby z niej skorzystać, musimy podać m.in. numer telefonu i wyrazić zgodę na przeprowadzenie przez usługodawcę ankiety satysfakcji związanej z pakietem.

Nowe szybkości mogą użytkowników Aero zainteresować, tym bardziej że ich wykupienie uwalnia nas od wpisywania kodów CAPTCHA. W porównaniu do innych operatorów nie jest to jednak zbyt atrakcyjna oferta. Ostatnio Play zaoferował pakiet internetowy 10 GB za 10 zł, zmiany zaszły też w Heyah, w którym zniesiono limity. Promocja Aero trwa od dziś do końca bieżącego roku lub ewentualnego wcześniejszego odwołania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)