Aero2 z szybkością transmisji do 5 Mb/s. Cena jednak nie zachęca

Aero2 z szybkością transmisji do 5 Mb/s. Cena jednak nie zachęca

Aero2 z szybkością transmisji do 5 Mb/s. Cena jednak nie zachęca
Redakcja
25.08.2015 15:45

Spółka Aero 2 poinformowała o wprowadzeniu nowego pakietu dostępu do internetowego. Oprócz oferty bezpłatnego dostępu o ograniczonej przepustowości jej użytkownicy mogą korzystać także z płatnych pakietów. Najnowszy przewiduje większą prędkość transmisji danych – maksymalnie do 5 Mb/s.

Zmiany wchodzące wraz z wprowadzeniem promocji „Pakiet testowy3” dotyczą oferty Aero Max, niezależnie od wybranego przez użytkownika pakietu danych i terminu ważności. Obecnie możemy wybierać od 1,5 GB na 30 dni za 9 zł, aż po maksymalnie 15 GB do wykorzystania przez 90 dni za jednorazową opłatą 50 zł. Wszystkie z nich oferują prędkość transmisji na maksymalnym poziomie do 5 Mb/s, zamiast oferowanego wcześniej 3 Mb/s. Oczywiście możliwość uzyskania takiej szybkości jest uzależniona od posiadanego sprzętu, zasięgu i aktualnego obciążenia sieci.

Obraz

Jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z płatnych pakietów Aero Max lub Mini, skorzystać możemy z dodatkowej oferty. W jej ramach otrzymać możemy bezpłatnie pakiet 2 GB na okres 20 dni. Również w tym przypadku maksymalna prędkość transmisji danych wynosi 5 Mb/s. Skorzystanie z tej oferty nie jest w żaden sposób wiążące i nie oznacza, że po zakończeniu okresu będziemy zmuszeni do wykupienia jakichkolwiek dodatkowych usług – to jednorazowa darmowa oferta pozwalająca na zapoznanie się z możliwościami sieci. Aby z niej skorzystać, musimy podać m.in. numer telefonu i wyrazić zgodę na przeprowadzenie przez usługodawcę ankiety satysfakcji związanej z pakietem.

Nowe szybkości mogą użytkowników Aero zainteresować, tym bardziej że ich wykupienie uwalnia nas od wpisywania kodów CAPTCHA. W porównaniu do innych operatorów nie jest to jednak zbyt atrakcyjna oferta. Ostatnio Play zaoferował pakiet internetowy 10 GB za 10 zł, zmiany zaszły też w Heyah, w którym zniesiono limity. Promocja Aero trwa od dziś do końca bieżącego roku lub ewentualnego wcześniejszego odwołania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)