[Aktualizacja] Nowy Ashampoo WinOptimizer z modułem dla graczy i opcją przyrostowych kopii zapasowych

Strona główna[Aktualizacja] Nowy Ashampoo WinOptimizer z modułem dla graczy i opcją przyrostowych kopii zapasowych
14.04.2014 16:30

Narzędzia do optymalizacji i oczyszczania systemu ze zbędnych plików to oprogramowanie, które zagości prędzej czy później na każdym komputerze z Windowsem. Przykładem jednego z popularniejszych rozwiązań tego typu jest Ashampoo WinOptimizer, który udostępniony został przez producenta w nowej wersji.

350049100462450625

Najnowsza 11. odsłona popularnego wśród użytkowników Ashampoo WinOptimizera wnosi poza odświeżonym interfejsem kilka nowości i usprawnień względem poprzednika. Znajdziemy wśród nich kierowany do graczy moduł Game Booster, pozwalający optymalizować komputer (poprzez m.in. wyłączanie zbędnych procesów i odzyskiwanie pamięci) pod kątem jego wydajności w grach oraz mechanizm Menadżera Praw Użytkownika, którego zadaniem jest kontrolowanie zadań, ustawień i aplikacji mogących działać w systemie. Poprawkom oraz udoskonaleniom poddano Live Tuner, która w swojej drugiej odsłonie działa znacznie wydajniej i umożliwia znacznie efektywniejsze zarządzanie aplikacjami i wykorzystywanymi przez nie zasobami.

Inne, niemniej istotne usprawnienia to poprawa ogólnej wydajności programu, który obecnie działa szybciej i zużywa mniej zasobów systemowych. Ponadto zwiększony został współczynnik wykrycia dla modułu oczyszczającego komputer oraz zintegrowany mechanizm wykonywania kopii zapasowych systemu wspiera teraz opcję przyrostową dla zmodyfikowanych plików.

Ashampoo WinOptimizer w najnowszej wersji 11.0.1 dostępny jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 10 kluczy licencyjnych aktywujących pełną wersję programu Ashampoo WinOptimizer 11. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w portalu dobreprogramy i skomentować poniżej materiał z dopiskiem w treści komentarza "Optymalizacja systemu? Jedynie z Ashampoo WinOptimizer 11!" do końca jutrzejszego dnia. Losowanie odbędzie się 16 kwietnia, a wyłonione osoby znajdą klucze w swoich profilach.

Aktualizacja, 16.04.2014 16:45

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo WinOptimizer 11 znaleźli się: M_a_r_o_S, KaMaLL1990, GramNaJoysticku, markyfromars, darek_d, cephei, banita71, Pawlloo, Wacek57 i Jarek-Maj. Gratulujemy! Licencje pojawią się w Waszych profilach dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (247)