Amazon zaprezentuje nowe urządzenie. Na razie kusi filmem

Amazon zaprezentuje nowe urządzenie. Na razie kusi filmem

Amazon zaprezentuje nowe urządzenie. Na razie kusi filmem
Tomek Kondrat
05.06.2014 14:28, aktualizacja: 09.06.2014 23:23

Firma Amazon planuje wprowadzić nowe urządzenie do swojej oferty. Szczegóły nie są znane, jednak Amerykanie zdążyli zaprezentować teaser, czyli krótki film prezentujący zdziwienie klientów patrzących na bliżej niezidentyfikowane urządzenie.

Trwający niecałą minutę materiał wideo prezentuje grupę ludzi, którzy trzymają w rękach tajemnicze urządzenie. Może to być zapowiadany od lat telefon lub nowa edycja tabletu do konsumpcji e-booków i multimediów – Kindle Fire. Na razie o gadżecie Amazona wiadomo bardzo mało — praktycznie nic, poza tym, że zostanie zaprezentowany za 2 tygodnie. Filmik zdradza natomiast kilka szczegółów. Oprócz ogólnego zachwytu i uśmiechniętych twarzy, pewne ruchy osób występujących w reklamówce mogą być traktowane jako wskazówki. Osoby poruszające głowami sugerują, że to, co trzymają w rękach porusza się wraz z użytkownikiem („it moved with me") i jest, cytując, „cholernie intuicyjne”. Jakiś czas temu serwis BGR informował o smartfonie obsługiwanym za pomocą przechyleń ekranu i chyba coś jest na rzeczy, co można stwierdzić obserwując reakcje ludzi występujących w filmie promującym wydarzenie Amazona.

Find out what these Amazon customers are talking about

O planach Amazona przekonamy się prawdopodobnie w dniu premiery, która nastąpi 18 czerwca. Zaostrzający apetyt zwiastun jednakże pozwala wierzyć, że Amerykanie szykują coś niezwykle zaskakującego. Szkoda tylko, że produktu nie będzie można oficjalnie nabyć w Polsce.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)